Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd

Visos kategorijos

Pagrindinis> Case&News

12 m. 2023 pirmaujančių pasaulyje oro darbo platformų įmonių – finansai, verslo strategijos, pagrindinės naujienos

Laikas: 2023-06-16 Pataikymai: 41

1123_ 副本

Pasaulinės oro darbo platformos pramonės apžvalga 2023 m.:

Antžeminės darbo platformos (AWP) arba kaušiniai sunkvežimiai yra mechaniniai antenos įrenginiai, naudojami orlaivių techninės priežiūros ir statybos darbams atlikti pakeltose platformose arba aukštyje. Jame yra žirklės, vertikalūs ir šarnyriniai strėlės keltuvai, suspausto oro jungtys, elektriniai įrankiai ir specializuota įranga, įskaitant langų stiklo rėmus ir po tiltu esančius blokus, skirtus operatoriams kelti. AWP užtikrina didesnį saugumą, mobilumą ir lankstumą operatoriui pasiekti siauras ir sudėtingas statybų vietas. Todėl jie plačiai naudojami transportavimo ir logistikos, mažmeninės prekybos, sandėliavimo ir sandėliavimo reikmėms.

Kokia yra oro darbo platformų rinka:

· Rinkos dydžio vertė 2022 m.:8.8 milijardo JAV dolerių

· Pramonės pajamų prognozė 2028 m.:13.5 milijardo JAV dolerių

· Augimo tempas:CAGR iš 7.18%

· Baziniai įvertinimo metai:2022

· Istorinė data:2017-2022

· Ateities prognozės laikotarpis:2023-2028

Pasaulinės oro darbo platformos pramonės varomieji veiksniai ir būsimos paklausos analizė:

Išmaniųjų miestų plėtra ir esamos infrastruktūros priežiūros veiklai skirto įrenginio paplitimas yra vieni iš svarbiausių veiksnių, skatinančių darbo antenos platformų rinką. Be to, didėjantis daugelio statybų organizacijų dėmesys darbuotojų ir operatorių saugos didinimui atliekant priežiūros veiksmus yra dar vienas reikšmingas augimą skatinantis veiksnys. Be to, didėjančios nuomos paslaugos laikinai išsinuomoti kėlimo platformas taip pat skatina rinkos augimą. Be to, kai kurios technologinės pažangos, pvz., posvyrio jutiklių ir automatinio savitikros prietaisų integravimas į naujus AWP, daro teigiamą įtaką pasaulinei rinkai.

Be to, didėjantis šių pažangių sistemų naudojimas, nes jos operatoriui realiu laiku pateikia įspėjimus ir įspėjimus bei padidina įrangos eksploatacinę saugą, dar labiau skatina rinkos augimą. Be to, geriausios įmonės, įskaitant „Aichi Corporation“ („Toyota Industries Corporation“, „Dinolift OY“, „Haulotte Group“ („Solem SA“, „Hunan Sinoboom Intelligent Equipment Co. Ltd.“, „Tadano Ltd.“ ir kt.), užmezga strategines partnerystes, siekdamos išplėsti savo vartotojų skaičių bazę, kuri taip pat skatina pasaulinę rinką. Be to, tikimasi, kad aukštybinių pastatų statyba ir įvairios infrastruktūros plėtra, ypač besivystančiose šalyse, prognozuojamu laikotarpiu paskatins kėlimo platformų rinką.

IMARC grupė, 12 geriausių orlaivių darbo platformų kompanijų pasaulyje 2023 m.:

· „Aichi Corporation“ („Toyota Industries Corporation“)

· Dinolift OY

· Haulotte grupė (Solem SA)

· Hunan Sinoboom Intelligent Equipment Co. Ltd

· JLG Industries, Inc. („Oshkosh Corporation“)

· LGMG North America Inc.

· Linamar Corporation

· Manitou grupė

· MEC oro darbo platformos

· Tadano Ltd

· „Terex Corporation“.

· Zhejiang Dingli Machinery Co Ltd.

Ištrauka iš IMARC grupės


Karščiausios kategorijos