Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd

Visos kategorijos

Pagrindinis> Case&News

Patarimai, kaip gabenti keltuvus

Laikas: 2022-08-29 Pataikymai: 78

未 标题-2

Ne kiekvienas liftas yra lygus, todėl svarbu įsitikinti, kad suprantate savo ypatybes.

Oro keltuvai yra transporto priemonėse montuojami įtaisai, naudojami padėti darbuotojams atlikti užduotis aukštesniame lygyje. Arba pastebėjote juos, kai komunalinių paslaugų įmonė dirba ties elektros linija, arba galbūt įmonės biure valomi langai. Tai yra patogios pakilimo priemonės, palyginti su kopėčiomis, dėl jų mobilumo ir lankstumo.

Tačiau prieš naudodami savo keltuvą, kad padėtų jums atlikti darbus ir užduotis, turite nugabenti keltuvą į paskirties vietą. Atsižvelkite į kai kuriuos iš šių patarimų, kad užtikrintumėte, jog jūsų keltuvas saugiai patektų į jūsų darbo vietą. Tinkamas tranzitas užtikrina ne tik jūsų įrangos, bet ir jūsų bei jūsų kolegų operatorių saugumą. Taip pat įtraukta šiek tiek informacijos apie keliamus pavojus, kylančius naudojant anteninius keltuvus ir kaip patikrinti, ar jūsų keltuvai veikia optimaliai.

1. Peržiūrėkite savo naudojimo vadovą

Ne kiekvienas liftas yra lygus, todėl svarbu įsitikinti, kad suprantate savo ypatybes. Tai svarbu ne tik tada, kai naudojate liftą savo darbui atlikti, bet tai bus labai svarbu, kai kraunate liftą į sunkvežimį ir bandote jį nulipti. . Šios akimirkos yra labai svarbios, nes dėl klaidingo žingsnio galite sugadinti įrangą ir sužeisti jus arba jūsų bendradarbius.

2. Tinkamai paruoškite savo keltuvą transportavimui

Ruošdami savo keltuvą transportuoti, įsitikinkite, kad strėlė yra visiškai įtraukta ir neištraukta. Jei jame yra 360 kampų sukamasis stalas, įsitikinkite, kad jis turi apskritimo galo ratus ir ar visos ašys yra visiškai įtrauktos. Jei jūsų keltuvas yra žirklinis, įsitikinkite, kad jis visiškai nuleistas ir sulankstytas.

Netinkamai padėjus antkelinį keltuvą prieš transportuojant, gali įvykti nelaimingas atsitikimas, sugadinti keltuvą ir susižaloti save bei aplinkinius.

3. Susidūrimų ir kitų nelaimingų atsitikimų prevencija transportavimo metu

Jei jūsų liftas turi sukamąjį stalą, įsitikinkite, kad jis tinkamai užrakintas, kad gabenant nesisuktų ir nesisvyruotų. Tai taip pat gali sugadinti jūsų automobilį arba keleivius. Blogiausias scenarijus gali pakenkti jūsų aplinkai, kai oro keltuvas sukasi aplinkui.

4. Venkite apsivertimų

Nesvarbu, ar jūsų keltuvai yra lengvesnėje pusėje, ar yra sunkesni nei dauguma, protinga naudoti pririšamas grandines ir dirželius, kad mašina ir visos judančios dalys būtų nuleistos ją transportuojant. Jei to nepadarysite, dalys gali laisvai judėti, pvz., patefonas, jei jis neužrakintas, arba strėlė netyčia išsikiš dėl kažkokios keistos progos. Bet kuris iš šių nelaimingų atsitikimų gali sukelti žalą jūsų transporto priemonei, įrangai ir sužaloti darbuotojus bei pašalinius asmenis. Be to, tai gali padėti išvengti bet kokių pabėgusių keltuvų, jei jis netinkamai pastatytas ant jūsų sunkvežimio. Geriausia užtikrinti, kad jūsų pririšamos grandinės ir diržai būtų sukurti specialiai transporto priemonėms ir sunkioms dalims.

5. Lėktuvo pakrovimas ir nuleidimas

Pakraudami ir nuleisdami savo keltuvą, būkite labai atsargūs ir lipdami iš sunkvežimio arba išlipdami iš jo važiuokite labai lėtai. Įsitikinkite, kad turite vieną ar du bendradarbius, kurie padės jums įlipti ir išlipti iš sunkvežimio, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų. Antroji ar trečioji akių pora taip pat gali padėti užtikrinti, kad neįvyktų susidūrimo nelaimingų atsitikimų, kai liftas iš sunkvežimio atsiduria darbo vietoje.

6. Tarptautinė siunta

Jei dėl kokių nors priežasčių jums reikia gabenti savo keltuvus į užsienį arba per tarptautinę sieną, geriausia pasikonsultuoti su kvalifikuotu kroviniu, kuris padėtų perkelti tokią įrangą.

Dėl operacijų ir mokymo pagal OSHA

Įsitikinkite, kad jūs arba jūsų lifto operatoriai turite tinkamą kvalifikaciją tinkamai apmokydami. Yra mokymo kursų ir programų, kurios taip pat gali padėti geriau paruošti operatorius naudotis oro keltuvais. Visur, kur jūsų operatoriai turėtų baigti kėlimo mokymus, įsitikinkite, kad jų mokymas apima tokius veiksnius ir klausimus, kaip:

· Elektros pavojai, elektros smūgis ir jų pašalinimo arba išvengimo procedūros;

· Kritimo ir krintančių objektų pavojai ir jų pašalinimo procedūros;

· Nesaugių sąlygų įvertinimas ir kaip jų išvengti;

· Supratimas apie teisingas oro keltuvo veikimas;

· Žinių ir įgūdžių, kaip valdyti keltuvą, demonstravimas, išmokus taisyklingų operacijų; ir

· Įrangos patikrinimų atlikimas.

Perkvalifikavimas taip pat turėtų būti vykdomas, jei įvyktų nelaimingas atsitikimas arba darbo vietoje būtų aptiktas pavojus, kurio operatorius nepašalino. Tinkamų saugos procedūrų užtikrinimas gali išsaugoti gyvybes, taip pat išvengti žalos įrangai ir aplinkai.

Dėl tinkamo įrangos patikrinimo

Tinkamai apžiūrėjus jūsų keltuvą, gali būti, kad darbas būtų optimalus, ar gedimas atliekant užduotį, darbuotojas įstrigtų.

OSHA rekomenduoja, kad prieš naudodami antkelinį keltuvą bet kokios darbo pamainos metu patikrintumėte šiuos komponentus:

Dėl transporto priemonės, su kuria pakrautas liftas:

· Patikrinkite skysčių lygį (alyvos, hidraulinės sistemos, degalų ir aušinimo skysčio lygius) ir ieškokite skysčio nuotėkio, kuris gali turėti įtakos šiems lygiams.

· Patikrinkite ratų ir padangų vientisumą ir pripūtimą.

· Patikrinkite, ar akumuliatorius veikia.

· Patikrinkite žemesnio lygio valdiklius.

· Patikrinkite vairą ir stabdžius, ar nėra defektų ar keistų pakeitimų.

· Patikrinkite savo žibintus, matuoklius ir garso signalą, kad įsitikintumėte, jog jie tinkamai veikia.

Tai svarbu saugumui, ypač kai reikia įspėti aplinkinius apie savo buvimą ir kad vyksta darbas.

Dėl paties oro keltuvo komponentų:

· Įsitikinkite, kad visi valdymo ir avariniai valdikliai veikia.

· Patikrinkite, ar laive yra būtinos apsaugos priemonės.

· Patikrinti hidraulinę, oro, pneumatinę, kuro ir elektros sistemas.

· Patikrinkite visus izoliacinius komponentus.

· Stebėkite, ar netrūksta įspėjimų ar nurodymų. Jei jų trūksta, juos reikia pakeisti.

· Patikrinkite fiksavimo kaiščius, tvirtinimo detales, laidus ir laidus.

· Patikrinkite apsauginių turėklų sistemą.

· Ieškokite trūkstamų arba laisvų dalių ir praneškite apie jas. Tai gali sukelti nelaimingų atsitikimų kritimą, įrangos gedimą ir sužalojimus.

Profesionali pagalba gabenant įrangą

Kai kuriais atvejais jums gali prireikti profesionalios pagalbos transportuojant keltuvą. Naudodami profesionalias paslaugas galite saugiai ir greitai nugabenti savo įrangą ten, kur jos reikia, o pasitelkę trečiąją šalį taip pat sumažinsite tikimybę, kad jūsų operatoriai ir darbuotojai gali susižeisti transportuojant oro keltuvas.

Kad ir kokį būdą pasirinktumėte gabenti savo keltuvus, atminkite, kad sauga turėtų būti jūsų didžiausias prioritetas. Tinkamai apmokę ir imdamiesi saugos priemonių, savo keltuvus galite nugabenti ten, kur jų reikia darbui atlikti.


Karščiausios kategorijos