Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd

Visos kategorijos

Pagrindinis> Case&News

Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd praktikuoja ekologišką plėtrą ir naudoja mažai anglies dioksido į aplinką išskiriantį gyvenimą

Laikas: 2023-03-08 Pataikymai: 65

Šiuo metu Kinijos Hunano provincija išgyvena kritinį „lemiamą ketvirtąjį ketvirtį, lemiamą ištisus metus“ laikotarpį, smarkiai išaugus elektros apkrovai. Siekdamos sulaukti žiemos piko, visos Hunano provincijos dalys visapusiškai naudojasi rinkos mechanizmu, kad padidintų didžiausią energijos suvartojimą ir sustiprintų energijos taupymo transformaciją. Neseniai Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd. prisijungė prie Hunano naujienų tinklo, kad pasidalintų energijos taupymo ir išmetamųjų teršalų mažinimo priemonėmis, kurių buvo imtasi gaminant žiemą, ir propagavo ekologišką biurą.

„Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd.“ gamybos ceche mes naudojame maitinimo lovelį, kad pasivytume šią JAV parduodamų produktų partiją ir sumažintume elektros tinklo naštą bei taupytume energijos sąnaudas perkeldami didžiausias energijos suvartojimas. Generalinis direktorius Liu Tao sakė, kad įmonė įgyvendina tinklo valdymą. Tik ten, kur yra žmonių, gali atidaryti įrangą, o dirbtuvės yra atsakingos už elektros energijos suvartojimą savo teritorijoje, kad suprastų, kad žmonės eina per įrangą. SAIYISI giliai įgyvendina naują plėtros koncepciją, daugiausia dėmesio skiria faktinei gamybai ir daug dėmesio skiria penkioms plėtros koncepcijoms „inovacijos, koordinavimas, ekologiškumas, atvirumas ir dalijimasis“, kad efektyviai pagerintų energijos suvartojimo valdymo ir anglies indekso valdymo lygį.


ds

„Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd.“ yra aukštųjų technologijų įmonė, daugiausia dėmesio skirianti antžeminės darbo platformos elektrinei valdymo sistemai, integruojanti mokslinius tyrimus ir plėtrą, gamybą, pardavimą ir aptarnavimą, teikianti pažangių valdymo sistemų sprendimus antžeminių darbo platformų gamintojams, savarankiškai kurianti labai protingą valdikliais, bei teikia visą spektrą priedų ir paslaugų kėlimo platformų nuomos įmonėms. Profesionali techninė komanda kuria pažangius, saugius ir protingus produktus, o puikus komandos aptarnavimas pelno vieningą klientų pagyrimą.

Šiuo metu bendrovės produktai apima antenos darbo platformos variklio valdiklį, transporto priemonės valdymo ECU, viršutinį valdymo valdymo bloką ir visą priedų seriją, naudojamą visame pasaulyje.

Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd. yra įsipareigojusi padėti darbuotojams suvokti vertę, kurti vertę klientams ir prisidėti prie vertės visuomenei, pirmiausia siekdama sąžiningumo, naujovių, kokybės, gyvenimo ir paslaugų.

Susiję produktai:

Genie dalys ref. 1256727, naudojamas GS1932, GS2032, GS2646, GS3246, GS4047.

https://www.awp-parts.com/Platform-control-box/genie-parts-ref-1256727-used-for-gs1932-gs2032-gs2646-gs3246-gs4047

Skyjack žirklinio keltuvo valdymo blokas 156879

https://www.awp-parts.com/Platform-control-box/skyjack-scissor-lift-control-box-156879

Geniue Genie 5 žirklinis keltuvas ECU 100839 žemės valdymas

https://www.awp-parts.com/Ground-control-module/geniue-genie-5-scissor-lift-ecu-100839-ground-control

Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd

Adresas: 403,6 kambarys, 169-asis pastatas, Nr. XNUMX Renmindong Road, Čangšos ekonominės ir technologinės plėtros zona, Čangša, Hunano provincija, Kinija

Telefonas: + 86 189 3248 3051

El. paštas: [apsaugotas el. paštu]

Mobilus: + 86 189 3248 3051

Svetainė: https://www.awp-parts.com


Karščiausios kategorijos